Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Zdá sa vám, že reakciám a správaniu ľudí okolo vás vôbec nerozumiete? Prečo je komunikácia s určitými ľuďmi bezproblémová a s inými to ide ťažko?

Obsahová náplň:

Vtipným spôsobom sa dozviete štyri základné typy ľudského správania, ktoré definujú spôsob komunikácie a vnímania ľudí okolo nás. Okrem toho sa veľa dozviete sami o sebe, z nadhľadu spoznáte svoje silné aj slabé stránky.

Ako bude podujatie prebiehať:

Interaktívne a zážitkovo.

Prečo sa podujatia zúčastniť:

Prelomová metóda a koncept, ktorú vytvoril známy odborník na správanie Thomas Erikson, vám pomôže konečne porozumieť šéfovi, životnému partnerovi, ba dokonca vlastným deťom. Metóda navždy zmení váš pohľad na ľudí okolo vás.

Pre koho je podujatie určené:

Pre tých, ktorí  pracujú s ľuďmi, chcú lepšie pochopiť medziľudské vzťahy a komunikáciu, chcú pracovať na sebe a svojom rozvoji.
Pre spoločnosti, ktoré chcú rozvíjať svojich zamestnancov a podporovať firemnú kultúru spolupráce, tolerantnosti a rešpektu.

Čo hovoria účastníci:

Marián:
„Workshop mi pomohol hlbšie spoznanie seba a lepšie pochopenie okolia, ako s nimi komunikovať a dosiahnuť žiadaný cieľ ku spokojnosti oboch strán.“
Beata:
„Dostala som odpovede na otázky ohľadom fungovania, resp. nefungovania seba so svojimi kolegami a čo s tým môžeme robiť v praxi.“
 Andrej:
„Až po absolvovaní tohto workshopu som naozaj pochopil, prečo s niektorými ľuďmi neviem nájsť spoločnú reč. A nie len to, získal som aj reálne nástroje, ktoré môžem použiť v praxi pre lepšie fungovania so svojim okolím.“

Ciele:

Spoznanie typológie osobnosti. Spoznanie svojho typu osobnosti a prejavov v správaní. Tipy a spôsoby ako s jednotlivými tipmi osobnosti komunikovať a pracovať v praxi.

Objednávka


Zdieľajte s priateľmi

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky