Pre firmy

Naše služby

Rozvoj talentu zamestnancov je kľúčový faktor k dosiahnutiu čo najvyššej spokojnosti, výkonu a lojality jednotlivcov, čo vedie i k maximalizácii úspechu spoločnosti.

Cieľom našich služieb je exekúcia procesu učenia sa a nadobúdania mäkkých zručností zamestnancov tak, aby dosiahli špičkový výkon, boli inovatívni a cítili každý deň nadšenie z ich práce a tiež organizácie, pre ktorú pracujú.

V čom spočíva pridaná hodnota spolupráce s topcoach.sk:

  • Unikátnosť: Pútavá videoprezentácia workshopov a tréningov na základe emócií a dojmov vám pomôže uľahčiť výber.
  • Rozmanitosť: Na výber je viac ako 30 workshopov a tréningov, ktoré pokrývajú rôzne témy sebarozvoja a mäkkých zručností.
  • Flexibilita: Ak si nevyberiete z našej ponuky workshopov, s radosťou vám ho na mieru, podľa vašich požiadaviek, pripravíme.
  • Profesionalita: Pracujeme len s certifikovanými koučmi, lektormi a trénermi s bohatými skúsenosťami z rôznych oblastí sebarozvoja.
  • Poradenstvo: Na základe vašich nárokov a potrieb vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho tréningu alebo lektora.  
  • Plánovanie: Okrem výberu vhodného workshopu či tréningu vám pomôžeme s jeho organizovaním, čím vám ušetríme čas.
  • Jazykové variácie: Okrem slovenčiny, väčšina tréningov je poskytovaná i v anglickom a nemeckom jazyku.
  • Keynotes: Ak preferujete namiesto workshopov formu vzdelávania - keynotes, s radosťou zrealizujeme naše veľmi obľúbené leTalk-y.
                        

Prečo my

Naše skúsenosti z oblasti sebarozvoja sú bohaté – okrem odbornosti v oblasti sebarozvoja, nadobudli sme i veľmi cenné skúsenosti z prostredia marketingovej komunikácie a eventového manažmentu. A to najmä vďaka portálu pozitivnamysel.sk a diskusiám, ktoré sme organizovali v rámci tohto projektu.

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.
Soňa Štefková & Anthony Point – zakladatelia projektu topcoach.sk

Cenová stratégia

Ceny workshopov a tréningov sú rozdielne a odvíjajú sa najmä od individuálnych potrieb klienta – na cenotvorbu má vplyv napríklad: počet účastníkov workshopu, počet hodín, miesto realizácie a prípadne i potrebné podklady.

 

Keďže naším cieľom je byť vaším jedinečným a spoľahlivým partnerom pri plánovaní, výbere a realizácii tréningov a workshopov, máme záväzok vám ponúkať konkurenčne výhodné a zaujímavé ceny a cenové balíčky našich služieb.

Workshopy

EN EN EQ, rozhodovanie,kreativita, argumentácia, konflikt

Biochémia osobnosti lídra

Spoločne sa naučíme čítať biologický rukopis seba samých i tých okolo nás. Ide v podstate o kultivovanie sociálnej inteligencie cez rozpoznávanie rôznych typov osobností cez ich chémiu - biologický odtlačok ich osobnosti. Náš vrodený temperament, predispozície, naša biológia sa odráža v spôsobe akým rozmýšľame, komunikujeme a jednáme so svojím okolím. Zrkadlí sa v reči nášho tela a tiež v slovníku, ktorý používame. čítať viac

24.október
Dátum
Impact Hub Bratislava
Miesto
25
kapacita
Kúpiť vstupenku: 139 €
EN EN kariéra, time manažment, NLP, DiSC, EQ

Emocionálna inteligencia lídra

Vedeli ste, že EQ je dôležitejšie ako IQ – bez EQ totiž nie je intelekt schopný využívať celý svoj potenciál. Počas workshopu sa oboznámite sa so základnými piliermi emocionálnej inteligencie: Sebauvedomenie, Sebaregulácia, Motivácia, Empatia, Sociálne zručnosti. čítať viac

06.november
Dátum
Impact Hub Bratislava
Miesto
25
kapacita
Kúpiť vstupenku: 79 €
EN EN

Radosť pracovať

Šťastie v práci nespočíva v „cool“ kanceláriách či čerstvom ovocí zadarmo. Ako byť v práci šťastnejší a prežívať pocit zmysluplnosti? Inšpirujte sa príkladom “svetových” slovenských firiem, kde je radosť pracovať. Zistíte, čo je potreba začať robiť inak a ako myslieť inak. Lebo to, či budete v práci šťastní závisí predovšetkým na vás! čítať viac

Objednať workshop

Koučovia