Pre firmy

Naše služby

Rozvoj talentu zamestnancov je kľúčový faktor k dosiahnutiu čo najvyššej spokojnosti, výkonu a lojality jednotlivcov, čo vedie i k maximalizácii úspechu spoločnosti.

Cieľom našich služieb je exekúcia procesu učenia sa a nadobúdania mäkkých zručností zamestnancov tak, aby dosiahli špičkový výkon, boli inovatívni a cítili každý deň nadšenie z ich práce a tiež organizácie, pre ktorú pracujú.

V čom spočíva pridaná hodnota spolupráce s topcoach.sk:

  • Unikátnosť: Pútavá videoprezentácia workshopov a tréningov na základe emócií a dojmov vám pomôže uľahčiť výber.
  • Rozmanitosť: Na výber je viac ako 30 workshopov a tréningov, ktoré pokrývajú rôzne témy sebarozvoja a mäkkých zručností.
  • Flexibilita: Ak si nevyberiete z našej ponuky workshopov, s radosťou vám ho na mieru, podľa vašich požiadaviek, pripravíme.
  • Profesionalita: Pracujeme len s certifikovanými koučmi, lektormi a trénermi s bohatými skúsenosťami z rôznych oblastí sebarozvoja.
  • Poradenstvo: Na základe vašich nárokov a potrieb vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho tréningu alebo lektora.  
  • Plánovanie: Okrem výberu vhodného workshopu či tréningu vám pomôžeme s jeho organizovaním, čím vám ušetríme čas.
  • Jazykové variácie: Okrem slovenčiny, väčšina tréningov je poskytovaná i v anglickom a nemeckom jazyku.
  • Keynotes: Ak preferujete namiesto workshopov formu vzdelávania - keynotes, s radosťou zrealizujeme naše veľmi obľúbené leTalk-y.

Partneri

                                 

Prečo my

Naše skúsenosti z oblasti sebarozvoja sú bohaté – okrem odbornosti v oblasti sebarozvoja, nadobudli sme i veľmi cenné skúsenosti z prostredia marketingovej komunikácie a eventového manažmentu. A to najmä vďaka portálu pozitivnamysel.sk a diskusiám, ktoré sme organizovali v rámci tohto projektu.

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.
Soňa Štefková & Anthony Point – zakladatelia projektu topcoach.sk

Cenová stratégia

Ceny workshopov a tréningov sú rozdielne a odvíjajú sa najmä od individuálnych potrieb klienta – na cenotvorbu má vplyv napríklad: počet účastníkov workshopu, počet hodín, miesto realizácie a prípadne i potrebné podklady.

 

Keďže naším cieľom je byť vaším jedinečným a spoľahlivým partnerom pri plánovaní, výbere a realizácii tréningov a workshopov, máme záväzok vám ponúkať konkurenčne výhodné a zaujímavé ceny a cenové balíčky našich služieb.

Workshopy

Koučovia