Zuzana L

lekárka, koučka a mentorka vzťahových väzieb

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Zuzana L

lekárka, koučka a mentorka vzťahových väzieb

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Jej cieľom bolo, stať sa lekárkou. Vyštudovala preto medicínu, no už počas jej študijnej cesty sa udialo toľko náročných situácií, ktoré Zuzanu vyformovali, a sen o liečení tela sa premenil na sen o liečení psychiky.

Na štúdium medicíny nastúpila s polročnou dcérkou, čo bola sama o sebe obrovská výzva, v tom čase však ešte netušila, že o rok na to sa so snúbencom rozídu a Zuzka tak ostane slobodná mamička. Náročný kolotoč povinností okolo dcérky, práce a školy bol často krát na hranici jej síl, avšak Zuzku táto životná etapa naučila mentálnej odolnosti a húževnatosti.

Ako na jeden z dôležitých momentov vo svojom živote spomína Zuzka na prax na psychiatrii, kde si uvedomila, aký je život krehký. „Boli tam úspešní podnikatelia, ktorí prišli o všetko a zosypali sa. Žena, ktorá prišla v relatívne mladom veku o manžela a nevedela následne bez neho fungovať. Dievča, ktoré sa kvôli závislosti rodičov staralo počas strednej školy o celý finančný chod domácnosti a už jednoducho nevládala.  Tam som si uvedomila, že niekedy si myslíme, akí sme silní, ale možno len do momentu, kým nás život nezrazí na zem.“ 

A tak začala rozmýšľať, ako by bolo možné ľudí mentálne pripraviť na tie najťažšie chvíle, aby to mohli ustáť a vedeli aj naďalej fungovať.

Onedlho na to sa dostala ku koučingu. Prešla sedeniami a uvidela zmeny. Spravila si Integratívny koučingový výcvik (ICF) a certifikáciu PCIC a začala sa venovať prvým klientom. Po doštudovaní medicíny si začala robiť psychoterapeutický výcvik v rodinnej terapii a terapii vzťahových väzieb. Tento smer Zuzku natoľko fascinoval, že sa rozhodla pomáhať ľuďom práve s prácou na zmene vzorcov nadobudnutých z výchovy, ktoré si prenášajú do medziľudských a intímnych vzťahov. Práve v detstve sa vďaka väzbám s najbližšími utvára základ našej psychickej odolnosti. Preto ak tieto väzby boli nestabilné, aj naša odolnosť je podľa výskumov nižšia.

V tejto práci našla Zuzka svoje poslanie a naplnenie.

 

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“