Čo je leTalk

leTalk je interaktívna a informatívna keynote prednáška, prostredníctvom ktorej majú účastníci možnosť objaviť jednotlivé témy sebarozvoja a leadershipu s cieľom vzbudiť v nich záujem o ďalšie vzdelávanie sa i prostredníctvom workshopov či tréningov.

Ako leTalk prebieha

leTalk je krátky formát v dĺžke 1,5 hodiny, počas ktorej jeden alebo dvaja spíkri odprezentujú interaktívnou formou (role plays, games, case study, atď.) rôzne témy sebarozvoja. Prednáška by mala vždy účastníkov edukovať a to tak, aby si so sebou odniesli aspoň jeden nástroj, ktorý budú môcť hneď použiť v praxi.

Cieľ

Cieľom keynote prednášky leTalk je najmä vzbudiť záujem poslucháčov o témy leadershipu a sebarozvoja a tiež v spojením s lektorom či koučom určiť, či je to vhodný fit pre firmu v procese ďalšieho vzdelávania.

Témy

Na základe vašich špecifických požiadavok, preferencií a tém, leTalk vám po konzultácii pripravíme radi na mieru. Prípadne si niektoré témy môžete pozrieť a vybrať z našej verejnej ponuky v sekcii Témy.

Zdieľajte s priateľmi

11. 6. 2019 / Campus City, Bratislava

Registrácia

“Tvoj príjem je určený tým, koľkým ľuďom poslúžiš a ako dobre im poslúžiš.”

Poďme zmeniť pohľad na networking z bezcieľneho rozširovanie svojej siete na poskytovanie hodnoty a prepájanie svojich kontaktov medzi sebou.
Ako pristupovať k networkingovým akciám?
Čomu sa vyhnúť a naopak, čo určite nezabudnúť?
Ako znásobiť svoju hodnotu a byť tým, ktorého budú ľudia kontaktovať so žiadosťou o pomoc?
Bez pevných väzieb sa dnes ťažko buduje úspešné podnikanie alebo kariéra. Sme sociálne tvory a potrebujeme tvoriť silné a hodnotné vzťahy. Tie o úspechu či neúspechu často rozhodnú viac ako talent alebo technické zručnosti.
Príďte si osvojiť tipy a triky z oblasti networkingu, rozšíriť svoju sieť kontaktov a aplikovať poznatky rovno do praxe. Investícia do vzdelania v oblasti networkingu sa vám vie vrátiť 100-násobne.

Čo sa na prednáške dozviete:

  • Ako sa dnes pozeráme na networking? Čo funguje a čo nie?
  • Na čo si dať pozor na networkigových akciách a ako z nich vyťažiť maximum?
  • Ako rozprúdiť tok hodnoty vo svojej sieti kontaktov?
  • Tipy a triky na networkingové akcie.
  • Ako sa pozerať na svoje kontakty a ako im prinášať hodnotu dlhodobo.
  • Nástroje na manažovanie svojej siete.
  • Praktické cvičenia na osvojenie poznatkov a aplikovanie do praxe.

Čo sa na prednáške naučíte:

Osvojíte si základné komunikačné techniky a prístupy k rozširovaniu svojej siete. Naučíte sa, ako zmeniť zameranie a svoj cieľ na networkingových akciách. Pochopíte, prečo je dôležité nechať rozprávať toho druhého. Zistíte, ako efektívne poskytovať druhým hodnotu. Naučíte sa, ako si kategorizovať svoje kontakty.

Ciele prednášky:

Cieľom prednášky je zlepšiť vaše schopnosti v nadväzovaní nových kontaktov a stať sa hodnotným partnerom do diskusie, osvojiť si jednoduché tipy a triky pre úspešné absolvovanie networkingových akcií a nadobudnuté poznatky si rovno vyskúšať v praxi. Cieľom je tiež pomôcť alebo poradiť aspoň jednému ďalšiemu spoluúčastníkovi prednášky, a tým si rozšíriť svoju sieť.

Pre koho je prednáška určená:

Prednáška je určená pre ľudí, ktorí budujú alebo plánujú budovať svoje podnikanie; pre “executives”, ktorí chcú kariérne rásť vo svojej oblasti; pre mladých profesionálov, ktorí naberajú skúsenosti z rôznych pracovných sfér; pre freelancerov a ľudí, ktorých práca sa odvíja od ich osobného brandu a self marketingu. No a samozrejme pre všetkých, ktorí radi chodia na networkingové akcie a chcú sa v networkingu o niečo zlepšiť.

Kto vás bude prednáškou sprevádzať:

Dušan Matuška sa v oblasti vzdelávania pohybuje od svojich 18 rokov. Od svojich 20 rokov ako medzinárodný AIESEC tréner a facilitátor školil trénerské a prezentačné zručnosti na konferenciách vo viacerých krajinách Európy (Litva, Švajčiarsko, Belgicko, Rakúsko, Portugalsko, atď.). V tomto čase sa stal aj prvým konzultantom na Slovensku pre českú spoločnosť GrowJob (autori knihy Konec Prokrastinace). Bol niekoľko rokov členom rečníckeho klubu, Slovenskí Toastmasters, v rámci ktorého sa mu podarilo vyhrať stredoeurópsku súťaž v pripravených prejavoch. V apríli 2019 spolu s ďalšími trénermi školil v Bratislave počas 3 dní prezentačné zručnosti pre Google Developer Experts z 23 krajín sveta. Pravidelne moderuje podujatia v Bratislave, prednáša na stredných a vysokých školách a venuje sa školeniu v oblasti prezentačných zručností, digitálnych mien a základov podnikania (je spoluzakladateľ spoločnosti OCTAGO).

Interaktívna prednáška potrvá 1,5 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A. Cena vstupenky online cez Tickpo a Eventbrite je 10€, na mieste 12€. Kapacita je obmedzená na 40 účastníkov.
Mediálni partneri: MeetoStartitupGreventan.

Workshop

Zdieľajte s priateľmi