O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom. Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Naše skúsenosti z oblasti sebarozvoja sú bohaté - okrem vytvorenia a manažovania portálu pozitivnamysel.sk, ktorý pomáha ľuďom prepojiť sa s odborníkmi sebarozvoja po celom Slovensku, boli to i Pozitívne diskusie a práve tie dali základ a prvý podnet k vytvoreniu projektu topcoach.sk. Prostredníctvom týchto diskusií sme okrem odbornosti nadobudli i veľmi cenné skúsenosti z oblasti marketingovej komunikácie a eventového manažmentu.

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

Sme hrdí i na naše vlastné produkty, a to interaktívne prednášky leTalk a taktiež akadémiu pre budúcich lídrov pod názvom NewLeaders Academy. A v spolupráci s Nadaci Tomáše Bati zo Zlína sme vytvorili koncept jedinečných prednášok Baťa KNOW-HOW.

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.
Soňa Štefková & Anthony Point - zakladatelia projektu topcoach.sk

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.
My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí a tej najvyššej kvality.
Našimi klientmi sú napríklad: Poštová poisťovňa, Veolia, Galileo School, Kampino a Cubicon. Spolupracujeme s Coca-Cola – Todáš! a Forbes Slovensko.

„Unlock Your Potential“

Erasmus+

Erasmus+

Pracujeme i na projektoch strategických partnerstiev Erasmus+. Erasmus+ je nový program Európskej únie, ktorý podporuje aktivity v oblasti vzdelávania, odbornej prípravy, mládeže a športu počas programového obdobia v rokoch 2014-2020 a v rokoch 2021-2027.
Od septembra 2019 sme partnermi týchto projektov:
1. SKILLS UP: 2019-1-SK01-KA204-060805 zmluva
2. GAMIFICATION:
2020-1-SK01-KA104-077940 zmluva
3. Rozvoj kompetencí lektorů odborného vzdělávání k výuce low-skills: 2021-1-CZ01-KA210-VET-000034599
4. DEBATECH: 2021-1-IT02-KA210-ADU-000034903

Erasmus plus logo

leTalk - semináre osobného rozvoja