O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom. Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Naše skúsenosti z oblasti sebarozvoja sú bohaté - okrem vytvorenia a manažovania portálu pozitivnamysel.sk, ktorý pomáha ľuďom prepojiť sa s odborníkmi sebarozvoja po celom Slovensku, boli to i Pozitívne diskusie a práve tie dali základ a prvý podnet k vytvoreniu projektu topcoach.sk. Prostredníctvom týchto diskusií sme okrem odbornosti nadobudli i veľmi cenné skúsenosti z oblasti marketingovej komunikácie a eventového manažmentu.

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

Sme hrdí i na naše vlastné produkty, a to interaktívne prednášky leTalk a taktiež akadémiu pre budúcich lídrov pod názvom NewLeaders Academy. A v spolupráci s Nadaci Tomáše Bati zo Zlína sme vytvorili koncept jedinečných prednášok Baťa KNOW-HOW.

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.
Soňa Štefková & Anthony Point - zakladatelia projektu topcoach.sk

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.
My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí a tej najvyššej kvality.
Našimi klientmi sú napríklad: Poštová poisťovňa, Veolia, Galileo School, Kampino a Cubicon. Spolupracujeme s Coca-Cola – Todáš! a Forbes Slovensko.
Pracujeme i na projektoch Erasmus Plus: zmluva.

„Unlock Your Potential“

Campus Cowork Bratislava

Naše priestory

Naše leTalk-y, workshopy a tréningy sme sa rozhodli realizovať v priestoroch Campus City, v príjemnom prostredí Starého Mesta Bratislavy.

 

Nie je to len skvelá poloha, ale najmä ideálne miesto pre stretnutia vyžadujúce diskrétne prostredie.

 

Okrem toho, Campus City nám poskytuje priestor stretávať komunitu ľudí, ktorí chcú zmeniť svoje okolie, čo je i našou filozofiou a poslaním.