O nás

Duševné zdravie a sebarozvoj je naším životným štýlom. Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Naše skúsenosti z oblasti sebarozvoja sú bohaté - okrem vytvorenia a manažovania portálu pozitivnamysel.sk, ktorý pomáha ľuďom prepojiť sa s odborníkmi sebarozvoja po celom Slovensku, boli to i Pozitívne diskusie a práve tie dali základ a prvý podnet k vytvoreniu projektu topcoach.sk. Prostredníctvom týchto diskusií sme okrem odbornosti nadobudli i veľmi cenné skúsenosti z oblasti marketingovej komunikácie a eventového manažmentu.

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.
Soňa Štefková & Anthony Point - zakladatelia projektu topcoach.sk

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.
My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí a tej najvyššej kvality.

„Unlock Your Potential“

Impact HUB Bratislava

Naše priestory

Naše leTalk-y, workshopy a tréningy sme sa rozhodli realizovať v priestoroch Impact HUB, v príjemnom prostredí Starého Mesta Bratislavy.

 

Nie je to len skvelá poloha, ale najmä ideálne miesto pre stretnutia vyžadujúce nerušené a diskrétne prostredie.

 

Okrem toho, Impact HUB nám poskytuje priestor stretávať komunitu ľudí, ktorí chcú zmeniť svoje okolie, čo je i našou filozofiou a poslaním.