Tomáš F

Systemický konzultant a kouč

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Tomáš F

Systemický konzultant a kouč

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Tomáš svojim klientom napomáha v plnení cieľov, dosahovaní kvalitných výkonov, udržaní dlhodobo vysokého štandardu, či v riešení životných dilem v období, keď im v tom bráni ich najväčší spojenec a súper v jednom –  „vlastná hlava“ – teda spôsob premýšľania, či zaužívaný postoj.

Má 20 rokov manažérskej praxe v nadnárodných korporáciách – najmä vo vysoko konkurenčných odvetviach (finančný sektor, personálno-poradenské služby, retail, vzdelávanie a rozvoj). Posledné 4 roky pracuje na pozícii senior konzultanta pre vzdelávanie a rozvoj v retailovom korporáte. Koučing sa stal neodmysliteľnou súčasťou jeho práce a zároveň aj jeho životným štýlom. V práci sa drží výzvy – „Splňme svoje ciele spoločne – ale jednoduchšie, ľudskejšie, hravo a rešpektuplne“. Usiluje sa byť takým koučom, akého si prial on sám, keď začínal svoju manažérsku kariéru. V posledných rokoch má veľké nadšenie pre systemický a na riešenie orientovaný prístup, ktorý aplikuje v koučovaní, manažmente a terapii.

Vzhľadom na svoj psychoterapeutický backround sa tiež venuje náročnejším témam, ktoré sa objavujú v pracovnom prostredí – napríklad pracovná a výkonová kríza, vyčerpanie, vyhorenie, obavy pri osvojovaní si manažérskej roly, konfliktné tendencie v pracovných tímoch….

 

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“