Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Improvizačné zručnosti využívame nevedome aj počas bežného dňa. Ako ich však vedome aplikovať do svojich rečí, vystúpení alebo školení? Ako vieme vďaka ovládaniu tzv. “duck effectu” znížiť hladinu svojho stresu pred aj počas svojej reči? Vďaka zvládnutiu umenia improvizácie vieme zdokonaliť svoje reči, lepšie sa prepojiť s publikom a zostať zapamätateľní. Vaša reč vie vďaka improvizačnej praxi získať nový rozmer a stať sa tou, na ktorú budú účastníci ešte dlho spomínať. Prakticky si na workshope zaimprovizujete na pódiu a získate hodnotnú spätnú väzbu od ostatných účastníkov s konkrétnymi oblasťami na zlepšenie. Prezentačné zručnosti sa predsa budujú na pódiu v praxi, nie v hľadisku ako poslucháč.

Obsahová náplň:

 • Prečo je dôležité naučiť sa improvizovať vo svojej reči alebo školení? 
 • Ako sa pripraviť na neočakávané situácie a zostať nad vecou?
 • Ako výrazne skrátiť prípravu na svoju reč?
 • Aké sú charakteristiky dobrého improvizátora?
 • Ako zvládať svojej stres a využiť situácie vo svoj prospech?
 • Praktické improvizovanie na rôzne témy aj so spätnou väzbou

Pre koho je podujatie určené:

Workshop je určený pre ľudí, ktorí by chceli v budúcnosti školiť alebo s tým práve začínajú, prípadne sa chcú posunúť na vyššiu úroveň v prezentačných zručnostiach. Ďalej pre vedúcich pracovníkov, ktorí školia svoje tímy, pravidelne prednášajú alebo vedú porady. Taktiež je workshop odporúčaný začínajúcim moderátorom či redaktorom a iným ľuďom, ktorí prezentujú pred väčšími skupinami alebo naživo pred kamerou či v éteri.

Čo sa naučíte:

Na workshope sa naučíte aké sú charakteristiky dobrého improvizátora, kde všade vieme benefitovať z dobrých improvizačných zručností a ako vyzerajú aspekty improvizácie. Naučíte sa čo je to “duck effect” a ako ho aplikovať v praxi. Spolu sa zamyslíme nad reakciami na rôzne situácie, ktoré nás počas reči alebo školenia môžu postretnúť. Budete mať možnosť viac krát stáť na pódiu a predviesť svoje aktuálne improvizačné zručnosti a získať na ne konštruktívnu spätnú väzbu od lektora ako aj ostatných účastníkov. Pretože prezentačné zručnosti sa učíme len praxou a spätnou väzbou 😉

Ciele:

Cieľom workshopu je objasniť teóriu improvizačných zručností a poukázať na ich dôležitosť, predstaviť možné implikácie aj v iných oblastiach života a prakticky si teóriu vyskúšať na pódiu pri rôznych improvizáciách. Cieľom je sa okrem získania nových poznatkov aj zabaviť.

Cudzie jazyky, v ktorých je podujatie poskytované:

Angličtina.

  Objednávka

  +421 914 703 900

  Alebo prostredníctvom formulára


  Zdieľajte s priateľmi

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky