Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Viete, čo je NLP? Používajú ho tí najúspešnejší biznismani, športovci či politici. NLP alebo Neuro Lingvistické Programovanie predstavuje súhrn techník, ktoré pomáhajú ľuďom odhaliť ich vnútorný potenciál a dosahovať v živote jedinečné výsledky, úspech a vnútornú i vonkajšiu rovnováhu.

Pre koho je podujatie určené:

Workshop je určený úplne pre každého, kto sa chce posunúť v akejkoľvek oblasti života – či už je to úspech, kariéra, vzťahy alebo osobnostný rozvoj.

Ciele:

NLP vám pomôže prekonať konflikty, partnerské problémy a náročné životné situácie. S pomocou NLP techník dokážete „preprogramovať“ negatívne myšlienky a zážitky z minulosti, traumy, fóbie či závislosti.

Cudzie jazyky, v ktorých je podujatie poskytované:

Angličtina.

Objednávka


Zdieľajte s priateľmi

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky