Jaroslava Vaculčiaková

Koučka, trénerka a konzultantka

Workshopy

Zdieľajte s priateľmi

Jaroslava Vaculčiaková

Koučka, trénerka a konzultantka

Workshopy

O koučovi

Ing. Jaroslava Vaculčiaková, PhD. je skúsenou trénerkou, koučkou a konzultantkou v oblasti komunikácie, soft skills, leadershipu a zvyšovania výkonnosti a spokojnosti zamestnancov.
Pracuje s jedinečnými NLP technikami a zahraničným know-how z oblasti efektívnej komunikácie, emočnej inteligencie, zvyšovania ľudského potenciálu a dosahovania cieľov.
Je tiež absolventkou certifikovaného tréningu the American Board of NLP v Londýne a certifikovanou trénerkou osobnostnej typológie DiSC.

Počas svojej dlhoročnej profesionálnej kariéry poskytovala komunikačné poradenstvo a tréningy mnohým významným firmám, manažérom i politikom. Prednáša na konferenciách a univerzitách, je odborným garantom úspešného Trend seminára od Manažéra k lídrovi. Pravidelne publikuje a vystupuje v odborných médiách.

Kontaktujte kouča

Zdieľajte s priateľmi

Workshopy

EN EN kariéra, time manažment, NLP, DiSC, EQ

Emocionálna inteligencia lídra

Vedeli ste, že EQ je dôležitejšie ako IQ – bez EQ totiž nie je intelekt schopný využívať celý svoj potenciál. Počas workshopu sa oboznámite sa so základnými piliermi emocionálnej inteligencie: Sebauvedomenie, Sebaregulácia, Motivácia, Empatia, Sociálne zručnosti. čítať viac

06.november
Dátum
Impact Hub Bratislava
Miesto
25
kapacita
Kúpiť vstupenku: 79 €

O nás

Duševné zdravie a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

„Unlock your potential“