Juliana B

Lektorka a konzultantka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Juliana B

Lektorka a konzultantka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Juliana získala svoje skúsenosti na rôznych obchodných pozíciách. Pracovala ako district manager a školiteľ pre spoločnosť Unicrystal, s.r.o. (Swarovski) a ako regionálna manažérka pre spoločnosť Calpra s.r.o. (Calzedonia). Jej pracovnou náplňou v oboch spoločnostiach  bolo vedenie pobočiek na Slovensku, kde pracovalo približne 25-30 zamestnancov. Ako obchodná manažérka má Juliana skúsenosti s výberom potenciálnych zamestnancov, ich trénovaním, motivovaním a hodnotením pracovného výkonu. Jej obchodné tímy preukazujú výbornú znalosť predajných princípov a proaktívny zákaznícky servis a poradenstvo.

Juliana má rada výzvy, považuje sa za empatickú a spoľahlivú osobu s aktívnym a pozitívnym prístupom v práci, ale aj v súkromí. Jej silnou stránkou je schopnosť nadchnúť človeka s aktiváciou k činnostiam, motivovať predajný tím natoľko, že sa zameriavajú čo najviac na potreby zákazníkov, ako aj veľmi dobré organizačné schopnosti a time manažment.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“