Katarína M

Psychologička a koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Katarína M

Psychologička a koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Katarína je psychologička a koučka, venuje sa organizačnej psychológii ako HR lead. Jej misiou je rozvoj potenciálu jednotlivcov i firiem cez rozvoj firemnej kultúry. Založila platformu Radosť pracovať, v ktorej zakladatelia výnimočných slovenských firiem zdieľajú, ako sa im podarilo spolu s ich zamestnancami vybudovať firemnú kultúru, kde sú ľudia šťastní a úspešní.
Katarína verí, že je každý z nás má zodpovednosť nájsť a zažívať šťastie v práci, a teda aj v živote. Ona ho nachádza práve v sprevádzaní klientov, ale aj na horách, na bicykli, a obklopená svojimi blízkymi.

Katarína vyštudovala psychológiu na Univerzite Komenského a Karlovej Univerzite v Prahe. Ako HR konzultantka pracuje s osobnostnými testami, vedie tréningy v oblasti rozvoja osobnosti a soft skills (emocionálna inteligencia, stress manažment, asertivita, spätná väzba, emailová komunikácia, prezentačné zručnosti,…). Pracovala s členmi tímov, ale aj lídrami a manažérmi. Koučuje, poskytuje kariérové poradenstvo aj outplacement.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  EN

  Radosť pracovať

  Šťastie v práci nespočíva v „cool“ kanceláriách či čerstvom ovocí zadarmo. Ako byť v práci šťastnejší a prežívať pocit zmysluplnosti? Inšpirujte sa príkladom “svetových” slovenských firiem, kde je radosť pracovať. Zistíte, čo je potreba začať robiť inak a ako myslieť inak. Lebo to, či budete v práci šťastní závisí predovšetkým na vás! čítať viac

  Objednať workshop / leTalk

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“