Maroš Č

Lektor a konzultant

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Maroš Č

Lektor a konzultant

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Maroš je kouč, lektor a konzultant. Jeho najväčšou radosťou je keď “v ľuďoch môže zahliadnuť iskru, ktorá iniciuje zmenu a rast.”
Ako kouč je certifikovaný americkou školou Robbins-Madanes Strategic Intervention. Pôsobí v trénerskom tíme a školí známy slovenský rečnícky tréning. Založil i vlastnú neziskovú organizáciu, ktorá pomáha najambicióznejším študentom preraziť do top spoločností na svete. Maroš vedie workshopy na témy Emotional Intelligence, Peak Performance, Results Coaching a Public Speaking.

Maroš má bohaté skúsenosti aj z biznisu. Začal ich zbierať v oblasti fúzii a akvizícii, kde bol súčasťou tímu, ktorý okrem iného úspešne uzavrel transakciu v objeme c. 80 mil. EUR. Viedol transformáciu výrobného oddelenia v strednom podniku, vďaka ktorej sa firma vrátila k zisku. Riadil projekt BEDO pre akcelerátor Bolt Startup Development v Prahe, ktorý sa rozrástol z 1 na 7 členný tím a po roku mal B2C tržby c. 70 tis. EUR.

Za štúdium na fakulte medzinárodných vzťahov a diplomacie na Ekonomickej Univerzite v Bratislave získal cenu rektora a absolvoval študijný pobyt na prestížnej ESCP v Paríži a Madride. Hrá na gitare, vyučuje kubánsku salsu, hovorí plynule 4 jazykmi a robí triatlon.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  EN

  Emočná Inteligencia: Ako rozvinúť svoju autenticitu a sebavedomie

  “Vysoké IQ ťa dostane do dobrej firmy, nízke EQ ťa z nej vyhodí.” To ako sa cítime definuje výsledok - či je to podávanie výkonu v práci, športe, v komunikácii vo vzťahu, pri sebavedomí, autenticite alebo výchove detí. Až 93% komunikácie je neverbálnej, a tá je tvorená práve emóciami, ktoré cítime. čítať viac

  Objednať workshop / leTalk

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“