Silvia S

Job mentorka a koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Silvia S

Job mentorka a koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Rozdiely tvoria jedinečnosť a to je prístup, ktorý Silviu oslovuje. To čo vnímame ako našu realitu, je len zlomkom mnohotvárnosti, zlomkom sveta aký skutočne žijeme. A to je fascinujúce. Otvára sa nám kaleidoskop možností. Len ochota vybrať si, nás posunie ďalej.

Možnosť tvorby je to, čo Silviu vedie k flow. Možnosť si vybrať, rozhodnúť sa a znovu si vybrať. Nech si vyberiete ktorúkoľvek formu z jej praxe, vždy stretnete rovnakú energiu – chuť tvoriť s radosťou a ľahkosťou.

Začať pracovnú skúsenosť 5 násobných navýšením obratu nie je vôbec zlé, to sa Silvii podarilo v spoločnosti AZM s.r.o, kde sa prvýkrát stretla s obchodom. Komunikačné a obchodné zručnosti jej umožnili prejsť viacerými pozíciami v obchodných spoločnostiach. No v personálnej oblasti, kde sprevádzkovala niekoľko pobočiek v rámci Slovenska, zazmluvnila desiatky klientov, začala vnímať komunikáciu z inej strany.

Nakoľko komunikujeme od narodenia, nadobudli sme presvedčenie, že to dokážeme. V skutočnosti máme problém vyjadriť svoj postoj, spätnú väzbu, hoci len pomenovať jednoduchú situáciu. Vyjadriť emócie je stále trinástou komnatou. Ale prečo nepočujeme, keď počúvame? Kedy a prečo za nás rozhoduje autopilot? Hľadaním odpovedí sa dostala Silvia k publikovaniu, pôsobeniu ako koučka a k vedeniu seminárov.

Kontaktujte kouča

Zdieľajte s priateľmi

LETALKY / WORKSHOPY

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

„Unlock your potential“