Zdieľajte s priateľmi

Obsahová náplň:

Tento workshop vám pomôže uvedomiť si, čo získavame a čo strácame tým, že nie sme úprimní a autentickí, ako si bez toho, aby sme si to uvedomovali (niekedy aj manipuláciou) získavame pozornosť iných ľudí a ako sa brániť, ak vás niekto tlačí tam, kde nechcete byť.

Pre koho je podujatie určené:

Cítite sa niekedy po rozhovore s kolegami alebo priateľmi vyčerpaní, sklamaní, alebo ako obeť? Zažili ste situáciu, že ste chceli niekomu pomôcť, vynaložili ste značné úsilie a on vás alebo vašu pomoc odmietal? Poznáte situácie, kde ste si uprostred rozhovoru povedali, že toto tu nemá zmysel? Ak ste odpovedali áno, pravdepodobne ste zažili niektorú z manipulatívnych, často skrytých hier, ktoré ľudia hrajú doma či na pracovisku.

  Objednávka

  +421 914 703 900

  Alebo prostredníctvom formulára


  Zdieľajte s priateľmi

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky