Vladimír H

Psychoterapeut a kouč

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Vladimír H

Psychoterapeut a kouč

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Vladimír je psychoterapeut, kouč a supervízor pre oblasť sociálnych služieb a tiež tréner manažérskych zručností.
Po vysokoškolskom štúdiu sociálnej práce absolvoval postgraduálne vzdelávanie v psychoterapii, supervízii a vzdelávaní manažmentu. Koučing a supervíziu aplikuje v rôznych organizačných kontextoch, individuálne aj tímovo.
Od roku 2003 pôsobí ako tréner manažérskych zručností, tímovej práce a koučingu.

Je psychoterapeutom akreditovaným Slovenskou psychoterapeutickou spoločnosťou a supervízorom Asociácie supervízorov a sociálnych poradcov a Asociácie manželských a rodinných poradcov. Ďalej sa kontinuálne vzdeláva v metódach organizačného rozvoja.

Kontaktujte kouča

Zdieľajte s priateľmi

LETALKY / WORKSHOPY

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

„Unlock your potential“