Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Vedeli ste, že až 85% vášho úspechu v každej oblasti závisí od našej schopnosti dobre komunikovať? Akonáhle ráno otvoríme oči, komunikujeme. Nemusíme rozprávať, reč nášho tela hovorí jasne aj bez slov. Neverbálne signály vysielame a prijímame neustále. Viete „prečítať“ iných aj bez slov? Viete, kedy vám druhí ľudia veria? Keď je vaša verbálna a neverbálna komunikácia v rovnováhe.

Obsahová náplň:

Predstavte si komunikáciu ako stoličku. Postavíme ju spoločne krok po kroku tak, aby sa vám sedelo pohodlne a isto. Budeme hovoriť o:

 • Neverbálnej a verbálnej komunikácii.
 • Umení počúvať.
 • Umení pýtať sa.
 • Asertivite.
 • Reflexii a sile ticha.

Priebeh podujatia:

Na workshope sa budeme hrať rôzne hry. Budeme čítať neverbálne signály, zahráme si hru na otázky a spomenieme si aj na tichú poštu. Budeme diskutovať o tom, čo sa vám vďaka komunikácii podarilo a ako ju zlepšiť.

Prečo sa zúčastniť:

Komunikácia nemusí byť zákopová vojna, môžete vytvoriť údolie mieru. Poznaním a nacvičením komunikačných techník sa stane váš život jednoduchším. Budete vedieť dosiahnuť pokojnou cestou to, čo chcete, vyriešite konflikt, budete vedieť „vykomunikovať“ lepšie podmienky. A najmä sa vám zlepšia vzťahy.

Prečo to funguje:

Vedieť dobre komunikovať je v dnešnom svete nevyhnutnosťou. Na workshope budeme rozprávať, ako sa zmení život, keď sa cítite v komunikácii istí. Vedieť odhadnúť človeka a nastaviť s ním medziľudské komunikačné stratégie je základom k porozumeniu a k dohode. Nemusíte mať vyštudovanú psychológiu na to, aby ste porozumeli jej základom v interakcii s inými a využili ich. Na workshope sa dozviete, prečo to funguje – ale to sú znalosti. V každodennej praxi ich premeníte na zručnosti iba vtedy, keď ich budete správne používať.

Čo hovoria účastníci:

Ľubka (National Manager, Kuehne – Nagel): 
„Tréning s pani Martinovičovou bol na nezaplatenie. Mnohí ľudia mi totiž závideli moju schopnosť komunikovať. Na tomto tréningu som sa však dozvedela, že efektívna komunikácia obnáša oveľa viac. Dostala som množstvo dôležitých informácií, ktoré pomaly aplikujem do pracovného aj súkromného života. Pani Martinovičová ma veľmi motivovala chcieť sa zlepšiť. Zistila som, aké mám silné a slabé stránky a najmä som pochopila, ako sa dá efektívnejšie komunikovať a čo všetko sa dá správnou komunikáciou docieliť. Odporúčam každému pre zlepšenie celkovej kvality života :-).“
Mirka (Taktik):
„Veľmi pekne sa chcem poďakovať pani Martinovičovej za jej úžasný prístup, entuziazmus a v neposlednom rade profesionalitu, akou viedla školenie. Svojím lektorským pôsobením určite všetkých zúčastnených posunula vpred formou „najprv spoznaj seba, aby si pochopil iných“. Školenie by som odporučila všetkým, ktorí sa chcú alebo potrebujú zdokonaliť v komunikácii. Ešte raz ďakujem.“

Pre koho je podujatie určené:

Workshop je určený pre všetkých, ktorí potrebujú zvládnuť komunikáciu na dobrej úrovni. V každej oblasti je zručnosť komunikácie dôležitá, pretože bez komunikácie nie je možný žiadny vzťah – ani súkromný, ani pracovný. Pri nastavení internej komunikácie vo firme je nevyhnutná zručnosť komunikovať jasne a zrozumiteľne na to, aby boli dobre nastavené firemné procesy.

Ciele:

Cieľom workshopu je naučiť sa dobre komunikovať a vedieť nastaviť komunikačné stratégie. Pochopením, naučením sa a používaním princípov zlepšiť nielen komunikáciu, ale aj vzťahy.

  Objednávka

  +421 914 703 900

  Alebo prostredníctvom formulára


  Zdieľajte s priateľmi

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky