Eva M

Biznis a životná koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Eva M

Biznis a životná koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Eva je lektorka a koučka a jej poslaním je poskytovať klientom možnosť objaviť vlastný potenciál a nájsť samého seba v rôznych oblastiach života – profesijnej aj súkromnej. Má dlhoročné skúsenosti s vedením ľudí, tímov a projektov. Pri svojej práci využíva nielen teoretické, ale predovšetkým praktické skúsenosti, ktoré nadobudla štúdiom, vzdelávaním a praxou v biznise. Spolupracuje s médiami ako odborníčka na komunikáciu (TA3, RTVS, TV Joj, Hospodárske noviny, Sme, Plus, Ringier).

Eva 15 rokov pracovala pre korporácie na rôznych obchodných a manažérskych pozíciách a 10 rokov bola koučujúcou manažérkou. Viac ako šesť rokov pracuje s konceptom Balance Management s jednotlivcami a tímami. Vďaka tomuto konceptu sú posuny klientov koučovacieho a rozvojového programu merateľné. Jej klienti sa chcú rozvíjať osobnostne aj profesijne, preto je pre nich dôležité poznať svoje postoje a stereotypy.

Ako koučka pôsobí v oblasti biznis koučingu aj life koučingu. Ako odborníčka pomáha svojim klientom objavovať ich vlastný potenciál a vedie ich k poznaniu a realizácii vlastných riešení. Ako lektorka pôsobí v oblasti mäkkých zručností a manažérskeho vzdelávania.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“