Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Naučte sa cez telo a jeho reč vnímať ako funguje psychika, emocionalita, spôsob nášho uvažovania a prežívania vo fyzickom tele a ako to regulovať. Čo bolo skôr, sliepka či vajce? Telo či naše psychické kvality? Veď keď denne cvičím, začnem sa inak cítiť. Ale keď som smutný a skľúčený, moje telo, to neprehliadnuteľné, vraví hlasno celému okoliu. Tak čo je skôr?

Obsahová náplň:

 • Účastníci si priamo na mieste vyskúšajú, ako funguje Body-Mind Connectivity: prepojenie tela a psychiky, aký to má praktický význam pre ich profesionálny a osobný život, ako s tým pracovať a dosahovať svoje ciele efektívne.
 • Precítia tzv. embodiment, t.j. ako sa pohybovo rozvíjalo ich „jastvo“, to, kým sú, ako sa tvorilo ich „self“ a ako môžeme naše psychické kvality rozvíjať v súlade s naším zámerom.
 • Praktické cvičenia na navnímanie emócií, ich priechodu v tele, následnej regulácie a vedomej voľby nálady.
 • Tipy, ako zvládať s ľahkosťou stres, a ktoré budú malou ochutnávkou.

Priebeh podujatia:

Monika je autorkou originálneho prístupu, ktorý nazvala Vedomá reč tela. Ide o prácu s tzv. telovými schémami, pohybovými kvalitami a telovou pamäťou. Počas workshopu sa budete hýbať, experimentovať, preciťovať, vnímať, stretnete sa so sebou na úrovni tela a fyzična, kde môžete stretnúť svoje pravé JA. Budete pracovať individuálne v rámci skupiny, v diádach či trojiciach, a prostredníctvom cvičení či diskusií budeme pracovať všetci skupinovo.

Prečo to funguje:

Koncept embodimentu je v súčastnosti akceptovaný všetkými humanitnými vedami v celosvetovom meradle. Niet pochýb o tom, že psychika je priamo ukotvená v tele, že pamäť tela je ďaleko širšia ako pamäť jej časti (hlavy). Svetové autority na poli osobnostného rozvoja sa zhodujú v tom, že transformácia sa deje na úrovni telesného pociťovania, zmeny tzv. limbického otlačku, mentálneho ukotvenia v tele a spirituality, ktorá zasahuje do špiku kostí a pretvára človeka zvnútra. Monika sa venuje práci s telom viac ako 20 rokov, má za sebou tisíce hodín práce na sebe, s individuálnymi klientmi a so skupinami. Praxou vytvorila efektívny a výživný prístup, ktorý vracia ľuďom kontakt so sebou samým, dodáva im pocit sebaistoty, možnosti voľby a sladkej nezávislosti, pretože „telo vie“.

Pre koho je podujatie určené:

 • Špeciálne pre tých, ktorí vnímajú, že telo je pre nich výzvou, možno mu nerozumejú, prečo ich v dôležitých momentoch „zrádza“.
 • Pre tých, ktorí chcú podporiť svoju motiváciu, chcú nadobudnúť prirodzený vplyv a vyžarovanie.
 • Pre tých, ktorí chcú nájsť spôsob, akým fungovať nezávisle a zároveň vo vzájomných rešpektujúcich vzťahoch.
 • Pre tých, ktorí chcú byť zdravší a vitálnejší.

  Objednávka

  +421 914 703 900

  Alebo prostredníctvom formulára


  Zdieľajte s priateľmi

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky