Monika S

Lektorka a trénerka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Monika S

Lektorka a trénerka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Vyzretá, kultivovaná a charizmatická žena, ktorá zvedomila reč tela na Slovensku. Monika je výraznou osobnosťou, podnikateľkou, konzultantkou, mentorkou, mamou a manželkou.
Monika viac ako 20 rokov prepája svoju vášeň pre tanec, vitalitu, živosť so svojou odbornosťou psychologičky, psychoterapeutky a pohybovej analytičky.

Monika tiež vytvorila unikátnu metodiku Vedomá reč tela, v ktorej je základom vedomá práca s pohybom. Spolupracuje s časopismi Forbes, HN-online, Zisk, Fit štýl, Harmónia, Fitshaker a mnohými ďalšími, objavuje sa na televíznej obrazovke Markízy a RTVS ako odborníčka na vedomú reč tela.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“