Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Výskum ukázal, že až 95% nákupných rozhodnutí sa deje v podvedomí. Workshop je o hlbokom pochopení spotrebiteľskej psychológie, rozhodovacích procesoch spotrebiteľov a o tom, ako ich ovplyvňovať. Behaviorálna veda nám poskytuje základné princípy a nástroje na pochopenie ľudského vedomia a podvedomia a ukazuje ako obe ovplyvňujú nákupy ľudí.

Obsahová náplň:

Proces MAPPIT:
Mapping & Identify – Identifikácia „kritických bodov“ a pochopenie rozhodovacieho procesu je nevyhnutné pre úspešné vykonanie akéhokoľvek procesu.
Analyze Drivers of Consumer Behavior – Analýza „pohonu“ správania prostredníctvom vedecky dokázateľných princípov je kľúčom k zmene a ovplyvňovaniu správania zákazníka.
Personalized Choice Architecture – Každá voľba musí byť prispôsobená v závislosti od typu spotrebiteľa alebo služby, v kombinácii so správnou architektúrou.
Perception of Product & Price – Dôležité nástroje na ovplyvňovanie vnímania spotrebiteľov o cenách alebo samotnom produkte a službách.
Increase & Boost – Ďalšie stratégie, ktoré vám umožnia maximálne vyťažiť plný potenciál vášho produktu alebo služby.
Test & Execute – Neexistuje žiadna dokonalá stratégia, len testovaním a správnou exekúciou sa k dokonalosti vieme aspoň priblížiť.

Pre koho je podujatie určené:

Workshop je určený každému, kto sa chce dozvedieť viac o ľudskom správaní pri predajných procesoch, odhaliť podvedomé princípy rozhodovania zákazníka, zvýšiť svoj predaj, spustiť nový produkt/službu a omnoho viac (napr. obchodníci, marketéri, podnikatelia, živnostníci a ďalší).

Ciele:

Objavíte a zistíte, ako sa spotrebitelia správajú, premýšľajú a robia rozhodnutia. Psychológia spotrebiteľa je proces ktorý sa skladá zo sérií opatrení alebo krokov podniknutých s cieľom dosiahnuť určité riešenie. Preto som vyvinul proces MAPPIT proces, ktorý vám poskytne nástroje na dosiahnutie najlepších výsledkov. Bol vyvinutý tak , aby vám poskytol úplný obraz a vedomosti o procese predaja prostredníctvom behaviorálneho rámca.

   Objednávka

   +421 914 703 900

   Alebo prostredníctvom formulára


   Zdieľajte s priateľmi

   O nás

   Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

    

   Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

    

   Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

    

   Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

    

   • 0Motivovaných ľudí
   • 0Koučov
   • 0Partnerov
   • 0Workshopov
   • 0leTalky