Peter M

Konzultant a mentor

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Peter M

Konzultant a mentor

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Peter je konzultant a mentor, ktorý pri svojej práci uplatňuje poznatky o ľudskom správaní na ich „hackovanie“ a následne ukazuje ľuďom, ako ich vedia použiť na zlepšenie súkromného aj pracovného života, optimalizovanie správania, dosiahnutie dlhodobej zmeny či vyhnutie sa sabotovaniu a zlyhaniu… Avšak, primárne sa sústreďuje na poradenstvo v oblasti behaviorálnej ekonómie, aplikovanej psychológie a psychológie davu pre firmy.

Aplikovaná psychológia či chápanie vzorcov ľudského správania podporené vedou boli pre Petra nie možnosť, ale nevyhnutnosť, ak chcel v živote niečo dokázať. Je presvedčený, že hlavne vďaka tomu sa mu už popri škole podarili mnohé úspechy a mal tiež šancu pracovať pre najlepšie spoločnosti vo svojom obore, ako napríklad: Sympatia Financia, Exponea, alebo KPMG Transakčné poradestvo/Startup Studio či Decissio a následne sa rozhodol ísť vlastnou cestou. Čiže taktiež dokáže prebrať biznis plán alebo aplikácie v profesnej sfére.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“