Zdieľajte s priateľmi

Detaily:

Ako robíme nultý, prvý a druhý dojem? Ako sa ubrániť neverbálnej manipulácii? Ako čítame a vysielame tajné signály? Ako získať výhody správnym použitím neverbálnych signálov? Prečo nohy prezradia viac ako slová?

Obsahová náplň:

 • Oblasti neverbálnej komunikácie v najširšom zmysle slova – nielen gestikulácia a mimika, ale aj sebaprezentácia, vystupovanie na verejnosti, spôsoby ako získať rešpekt a bezpečnú vyjednávaciu pozíciu.
 • Spôsoby manipulácie v neverbálnej rovine a obrana proti nim.
 • Cielené používanie neverbálnych signálov.

Priebeh podujatia:

Interaktívna diskusia na základe ukážok a prezentácie, diskusia o vlastných poznatkoch a témach účastníkov.

Pre koho je podujatie určené:

Pre tých, ktorí veľa komunikujú, chcú sa lepšie vyznať v ľuďoch a mať komunikačnú výhodu ešte predtým, ako vôbec prídu na nejaké stretnutie.

Ciele:

Rozpoznať pokusy o manipuláciu, čítať neverbálne signály a zámerne a cielene komunikovať to, čo chcete.

Čo hovoria účastníci:

Ondrej:
Prestanem skúmať, ako kto stojí, sedí, a či si drží bradu alebo čelo, a viac sa sústredím na to, ako pôsobím na ľudí ja. Doteraz som to možno robil podvedome, odteraz to budem vedieť aj cielene.“
Lucia:
Odteraz sa budem úplne inak pozerať na talkshow – uvedomila som si, aký je spôsob usadenia hostiteľa a hostí a čo to môže s ľuďmi urobiť. Dám si pozor na to, aby som sa tým ani ja viac nenechala ovplyvniť.“

Cudzie jazyky, v ktorých je podujatie poskytované:

Angličtina a nemčina.

  Objednávka

  +421 914 703 900

  Alebo prostredníctvom formulára


  Zdieľajte s priateľmi

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky