Zora G

Koučka a mediátorka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Zora G

Koučka a mediátorka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Zora sa koučovaniu profesionálne venuje od roku 2011. Používa metódu Brain based coaching, ktorá je založená na najnovších vedeckých poznatkoch o fungovaní ľudského mozgu a na využívaní týchto poznatkov pre lepšiu komunikáciu, osobnú motiváciu a riadenie tímov, v spojení s koučovaním zameraným na dosahovanie merateľných výsledkov Results coaching.
Jej prax zahŕňa viac ako 800 hodín individuálneho aj tímového koučovania. 

Zora vyštudovala žurnalistiku na FF UK v Bratislave, pracovala ako redaktorka spravodajstva, prekladateľka a tlmočníčka, členka organizačného tímu medzinárodného hudobného festivalu a organizačného tímu medzinárodného charitatívneho podujatia, viedla tím trénerov vo vzdelávacej spoločnosti, vychovala 3 deti.
Venuje sa tiež mediácii, je registrovanou mediátorkou pri Ministerstve spravodlivosti  a  zriaďovateľkou Bratislavského mediačného centra. Spolupracuje s TV Markíza, RTVS a ďalšími slovenskými médiami, kde sa pravidelne vyjadruje k témam vzťahov, komunikácie, motivácie a riešenia konfliktov. Aktuálne je Zora i akreditovaný užívateľ Facet5 (Certified Facet5 Practicioner). Zora je momentálne i prezidentkou slovenskej pobočky ICF.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“