Andrea D

Life a biznis koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Andrea D

Life a biznis koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Andrea verí, že jej prácou je sprevádzať svojich klientov na ich životnej ceste. Formou transformačného rozhovoru rieši s individuálnymi aj firemnými klientami osobné aj biznis témy. Life a biznis koučingu sa venuje od roku 2016. Pri svojej práci využíva otvorené otázky, koučovacie karty a profesionálne koučovacie metódy, akými sú napríklad vizualizácia, škála či koleso.

Andrea má IT vzdelanie a tiež Bc. titul zo Psychológie. Absolvovala 3 koučovacie výcviky a koučuje aj s NLP bariérami. Kladie dôraz na dosiahnutie výsledkov a splnenie cieľov. S týmto pomáha aj svojim klientom a rada im tak umožňuje objaviť vlastný potenciál, nabrať odvahu a nebáť sa vykročiť za tým, čo naozaj chcú.

Vo voľnom čase číta a obľubuje prechádzky, k čomu motivuje okrem svojich klientov, aj ľudí vo svojom okolí. Verí, že pomocou správnych návykov je možné vysporiadať sa s každou životnou situáciou. Zmena v živote každého z nás začína v hlave, je vždy možná a prichádza práve teraz!

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“