Andrea G

Koučka a trénerka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Andrea G

Koučka a trénerka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Andrea verí, že našou prioritou by mala byť snaha o to, aby prostredie v ktorom žijeme a pracujeme bolo predovšetkým ľudské. Sama o sebe hovorí, že k práci v biznise sa dostala po štúdiu filozofie náhodou, no túto dvojicu považuje za užitočnú a kombináciu praktickej filozofie, coachingu a leadershipu zameraného na sociálnu a emocionálnu inteligenciu nanajvýš previazanú. Svoje skúsenosti získala na rôznych pracovných pozíciách v spoločnosti zameranej na customer care. Pracovala napríklad na pozícii Tímovej manažérky a Quality, Training and People Development manažérky. Jej pracovnou náplňou bola starostlivosť o 70-120 zamestnancov z hľadiska motivácie, rozvoja, ale aj hiringu, tréningu či hodnotenia pracovného výkonu a koučingu.

Absolvovala výcvik v Integratívnom koučingu a následne sa stala Integrative Certified Professional Coach. Hodnotou, ktorá je pre Andreu dôležitá je pokoj, ktorý je pre ňu spokojený s využitím mindfulness v praxi. Aby ste si to vedeli prestaviť konkrétne, je to čas strávený v záhrade a starostlivosťou o kvety a užívaním si každého okamihu života s ľahkosťou. Každoročne navštevuje milované Taliansko a ochutnáva ďaľšie skvelé jedlá a vína. V súlade s integratívnym prístupom Andrea verí a propaguje myšlienku, že by sme sa všetci mali viac sústreďovať na to, čo nás spája a nie rozdeľuje.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“