Helena W

Koučka a konzultantka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Helena W

Koučka a konzultantka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Helena pracuje ako externý kouč s medzinárodnou certifikáciou, facilitátor a konzultant. Helena vychádza zo svojich silných manažérskych skúseností z medzinárodného prostredia.
Je skúseným lídrom s praxou v oblasti všeobecného manažmentu, rozvoja a vedenia ľudí a riadenia projektov vrátane zodpovednosti za finančné zdroje.
Spolupráca a partnerstvo je postavené na vzájomnej dôvere, profesionálnom prístupe a silnej profesnej skúsenosti.

Helena pri svojej práci kouča využíva koučovací prístup Results Coaching System. Je to metóda, ktorá vychádza z poznatkov neuroleadershipu. Spája poznatky neurovedy  o fungovaní mozgu a uplatňuje ich v praxi leadershipu. Tak ako vypovedá názov, Results Coaching System prináša výsledky s maximálnym využitím systémového a štruktúrovaného procesu.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“