Ingrid S

Life, biznis & tímová koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Ingrid S

Life, biznis & tímová koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Koučing pre Ingrid znamená efektívny spôsob, ako pracovať na svojej pozitívnej budúcnosti, ako žiť autenticky, slobodne, ako si nájsť svoju vlastnú cestu – a nebáť sa jej. Verí, že v ktoromkoľvek momente života máme príležitosť na svoj vnútorný rast a uvedomenie si vlastnej sily. Technické výdobytky doby a šialené tempo pokroku nás prinútili začať sa viac starať o nás samých – o náš vlastný rozvoj, o naše zdravie, o naplnenie našich hodnôt. Hranice medzi pracovným a osobným životom sa stierajú. Keď chceme byť úspešní v pracovnej oblasti a šťastní v osobnom živote, musíme na sebe pracovať, bez ohľadu na pracovnú pozíciu, vek či pohlavie.

Ingrid pôsobila v korporátnych i v malých firmách, vo vládnych i neziskových spoločnostiach. Vyštudovala manažment leteckej dopravy na Žilinskej univerzite a absolvovala výcviky v business, life, tímovom a systematickom koučovaní.

Koučuje manažérov i pracovníkov na neriadiacich pozíciách, na pracovné i životné témy. Pracuje s mladými dospelými – študenti univerzít, i tínedžeri. Skúsenosti získané pri práci s deťmi v mimoškolskej činnosti i letných táboroch využíva pri kreatívnych workshopoch pre deti.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  EN

  Tímový koučing

  Nedostatok dôvery v tíme znižuje jeho výkon až o 40%. Tímové koučovanie je spôsob,  ako riešiť nedostatok transparentnej a jasnej komunikácie medzi spolupracovníkmi, ktorý často vedie k predpokladom, ktoré sa nezakladajú na pravde, ale riadia rozhodnutia jednotlivých pracovníkov. Tímový koučing sa môže stať vhodným nástrojom pre rozvoj a mať dôležitú úlohu pri manažmente zmeny. čítať viac

  Objednať workshop / leTalk

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“