Martina N

Lektorka a koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Martina N

Lektorka a koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Martina začala rozvíjať svoje schopnosti na obchodníckej pozícií. Táto skúsenosť ju nakoniec priviedla k využitiu získaných vedomostí na vzdelávanie.

Stala sa lektorkou a doteraz pomohla viac ako dvom stovkám ľudí so začiatkom alebo posunom v ich pracovnej kariére.

Martina sa postupne dostala k požiadavke konzultovať pracovné postupy a rozhodnutia u klientov. Dnes svojim klientom prostredníctvom individuálnych alebo skupinových konzultácií identifikuje ich silné stránky a je ich sprievodcom v poznávaní vlastných schopností, nastavovaní úspešného systému práce a efektívnej spolupráce v tíme.

Ako lektorka sa dlhodobo venuje odovzdávaniu princípov finančnej gramotnosti. Jej služby aktuálne využíva spoločnosť Swiss Life Select a Národné podnikateľské centrum. Dôkazom túžby odovzdávať tieto skúsenosti ďalej je aj projekt FinPlay, do ktorého sa Martina zapojila v jeho začiatkoch a prispela k jeho rozvoju.

Kontaktujte kouča

Zdieľajte s priateľmi

LETALKY / WORKSHOPY

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

„Unlock your potential“