Renata T

Lektorka a motivátorka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Renata T

Lektorka a motivátorka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Renata už 20 rokov pôsobí vo formálnom i neformálnom  vzdelávaní a v oboch sa riadi tým, že vzdelávanie musí byť zážitkom. Zameriava sa najmä na osobnostný a kariérny rast svojich študentov či klientov, na silu ich motivácie, na podporu ich individuálneho potenciálu, na ich sebavedomé vystupovanie a sebaprezentáciu.

Pracuje najmä metódou kognitívno-behaviorálnej psychológie, ktorá považuje spôsob myslenia a vnútorného nastavenia za určujúci faktor kvality života. Venuje sa jednotlivcom i pracovným kolektívom so zameraním na dynamiku vzťahov a nastavením efektívnej úrovne komunikácie na pracovisku. Do firemného prostredia implementuje účinnú firemnú kultúru vytváraním stratégie permanentného budovania silnej a jedinečnej značky.

Popri učení a prednášaní spolupracuje s univerzitami, neziskovými organizáciami, firmami a mnohými agentúrami. Do svojej práce vkladá energiu, radosť, odhodlanie a nové prístupy, aby boli jej kurzy zážitkom a novým impulzom v pracovnom i osobnom živote klientov.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“