Zuzana P

Talentová koučka a mentorka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Zuzana P

Talentová koučka a mentorka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Zuzana je talentová koučka a mentorka, ktorá svoju odbornosť využíva v prepájaní osobnosti človeka s jeho pracovným aj súkromným životom tak, aby sa cítil spokojne aj úspešne. Pracuje s jednotlivcami aj firemnými klientmi, ktorí chcú spoznávať svoje talenty na základe vlastných životných udalostí a systematicky svoj potenciál rozvíjať. Pri práci využíva integratívny koučing, ktorý sa opiera o poznatky neurovied a klientom poskytuje adekvátny prístup vzhľadom na ich osobnosť a aktuálne potreby.
Zuzana sa venuje témam zameraným na talent development, prácu s vnútorným kritikom, budovanie prospešných foriem správania a upevnenie sebavedomia. 

Okrem koučovania a inšpiratívnych workshopov vedie mastermind skupiny pre biznis sféru a aktívne ženy, ktoré nechcú prokrastinovať, ale posúvať svoje projekty vpred s podporou. Zuzana je členkou Slovenskej asociácie koučov, kde sa angažuje vo viacerých pracovných skupinách a spoluorganizátorkou Regionálneho klubu koučov v Bratislave.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“