Zdieľajte s priateľmi

Obsahová náplň:

Prezentácia a workshop sa budú zaoberať situáciami, keď musíme hovoriť ľuďom pravdu, a pritom nechceme s nimi prísť o vzťah.

Pre koho podujatie určené:

Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o tom, ako nájsť odvahu byť úprimným, ako hovoriť o ťažkých témach s istotou a jasne, alebo ako poskytnúť oporu bez toho, aby sme sa vyhýbali konfrontácii. Sme presvedčení, že slogan „byť tvrdým na problém a mäkkým na ľudí“ sa oplatí nielen v práci, ale aj doma.

Ciele:

Pochopíte, ako funguje asertivita, ale zároveň ju budete vedieť použiť vo vzťahu s inými tak, že vzťahy zostanú neporušené.

Objednávka


Zdieľajte s priateľmi

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky