Janette Š

Životná a vzťahová koučka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Janette Š

Životná a vzťahová koučka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Janette je priekopníčkou životného a vzťahového koučingu na Slovensku. Vo vlastnej 10-ročnej praxi odkoučovala viac než 2500 hodín. Je autorkou úspešného blogu, vystupuje ako rečníčka a spolupracuje s médiami. Vo vydavateľstve Portál jej vyšla motivačná sebarozvojová kniha Žijte své lepší já. Zameriava sa na inovatívne prístupy vo vzdelávaní dospelých, kreuje workshopy venované sebarozvoju a sebazdokonaľovaniu tak pre biznis prostredie, ako aj pre verejnosť.

Janette vyštudovala sociálnu prácu na Univerzite Komenského v Bratislave. Pri sprevádzaní ľudí využíva model pre koučovanie párov a rodiny, ktorému sa učila u Marilyn Atkinson PhD. (Erickson College International) a metodológiu Results Coaching Systems Davida Rocka. Je absolventkou 2-ročného psychologického výcviku Integratívnej práce s motiváciou a zmenou v komplexných systémoch (s odborným garantom prof. Antonom Heretikom) a opiera sa o zručnosti z výcviku princípov a techník motivačných rozhovorov vedúcich k nachádzaniu a rozvíjaniu vnútornej motivácie k zmene (pod vedením Dr. Jana Soukupa).

Janette taktiež dobrovoľníči v klube seniorov Pohoda v Stupave, pôsobí ako guide v Nexteria Leadership Academy a v mentorskom programe pre stredoškolákov Lead Up – Future Generation Europe. Je členkou Európskej rady pre koučovanie a mentoring (EMCC).

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“