Juraj V

Lektor a tréner

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Juraj V

Lektor a tréner

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Juraj sa zaoberá prevodom vedeckých poznatkov do fungovania inštitúcií a života ľudí. Hlavný zmysel svojej práce vidí práve v zjednodušovaní komplexných výstupov a ich pretvorení do jednoduchých nástrojov.
Od roku 2009, kedy absolvoval prvú profesionálnu stáž zameranú na leadership v USA, pracuje v oblasti vzdelávania a facilitácie tréningov. Juraj je certifikovaným lektorom Rady Európy v rámci neformálneho vzdelávania.

Vedomosti z oblasti medzinárodných vzťahov na Anglo-American University spolu so štúdiom kognitívnych vied a metodológie vzdelávania mu pomáhajú pri práci s firmami a verejnými inštitúciami.
Oblasti jeho špecializácie sú: Rastové myslenie, Jobcrafting, Efektívne učenie, Focus a Boj proti prokrastinácii.

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“