Olívia H

Trénerka a mentorka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Olívia H

Trénerka a mentorka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Olívia je autorkou konceptu “Future skills”. Tento progresívny holistický vzdelávací koncept sa vyučuje na Ekonomickej Univerzite ako akreditovaný predmet, ktorý pomáha pripraviť budúcich lídrov pre prax.
V rámci programu Train The Trainer pod patronátom Americkej obchodnej komory Olívia vzdeláva vysokoškolských pedagógov, ktorým pomáha zavádzať inovatívne metódy do edukačnej praxe.

Olívia čerpá z poznatkov evolučnej a behaviorálnej biológie, skrátka mäkké zručnosti podložené tvrdými dátami. Vysvetlí vám, prečo je fajn narúšať zaužívané pravidlá, spochybňovať autority, status quo či vaše skalopevné presvedčenia. Možno aj vďaka nej v sebe zobudíte spiaceho rebela.

Kontaktujte kouča

Zdieľajte s priateľmi

LETALKY / WORKSHOPY

EN EN EQ, rozhodovanie,kreativita, argumentácia, konflikt

Biochémia osobnosti lídra

Spoločne sa naučíme čítať biologický rukopis seba samých i tých okolo nás. Ide v podstate o kultivovanie sociálnej inteligencie cez rozpoznávanie rôznych typov osobností cez ich chémiu - biologický odtlačok ich osobnosti. Náš vrodený temperament, predispozície, naša biológia sa odráža v spôsobe akým rozmýšľame, komunikujeme a jednáme so svojím okolím. Zrkadlí sa v reči nášho tela a tiež v slovníku, ktorý používame. čítať viac

Objednať workshop / leTalk

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

„Unlock your potential“