Olívia H

Trénerka a mentorka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Olívia H

Trénerka a mentorka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Olívia je pozitívna skeptička neúnavne sa snažiaca pochopiť zložitú  rovnicu ľudského správania. Neverí v ultimátne pravdy a dogmy a neprestáva sa pýtať. Čerpá z poznatkov neurobiológie a behaviorálnych vied, skrátka mäkké zručnosti podložené tvrdými dátami. Olívia je autorkou a lektorkou konceptu Future skills – Zručnosti budúCNOSTI.

Olívia vyučuje na Slovensku, v zahraničí, ale i študentov a pedagógov na akademickej pôde. Mozgové závity ponamáhala klientom ako IBM, Lenovo, Dell, Swiss Re, Allianz, PWC, Amcham a mnoho ďalším. Za svoje dlhodobé snaženie v oblasti vzdelávania bola vo februári 2019 ovenčená titulom Lektor roka s rekordným počtom 21 nominácií. 

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  EN EQ, rozhodovanie,kreativita, argumentácia, konflikt

  Biochémia osobnosti lídra

  Spoločne sa naučíme čítať biologický rukopis seba samých i tých okolo nás. Ide v podstate o kultivovanie sociálnej inteligencie cez rozpoznávanie rôznych typov osobností cez ich chémiu - biologický odtlačok ich osobnosti. Náš vrodený temperament, predispozície, naša biológia sa odráža v spôsobe akým rozmýšľame, komunikujeme a jednáme so svojím okolím. Zrkadlí sa v reči nášho tela a tiež v slovníku, ktorý používame. čítať viac

  Objednať workshop / leTalk

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“