Jana Š

Lektorka talentov a odborná HR konzultantka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Jana Š

Lektorka talentov a odborná HR konzultantka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Janka načerpala svoje prvé pracovné skúsenosti počas štúdia na Detskej linke záchrany. Študovala na Fakulte Sociálnych vied na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Niekoľko rokov pôsobila ako špecializovaná personálna konzultantka a headhunterka v Bratislave a v Prahe. Neskôr postúpila na pozíciu HR Business Partnera v medzinárodných korporáciách, ako Vodafone či Teradata v Českej Republike. Absolvovala desiatky HR školení, tréningov mäkkých zručností a rozvoj osobnosti v širokom a hlbokom rozsahu.

V roku 2014 založila vlastnú spoločnosť, ktorá združuje odborníkov na podporu ľudského a firemného potenciálu. Odvtedy sa úzko zameriava na kariérne poradenstvo, rozvojové programy, talent manažment a workshopy na rozvoj kvalít jednotlivcov a tímov. Prináša riadenú zmenu do firiem, tímov a osobností jednotlivcov, poukazuje na stagnujúce, nevyrovnané a nefunkčné nastavenia a postoje brzdiace rast a spokojnosť ľudí. Janka pracuje taktiež s metódou Gallup.

Posledné roky sa špecializuje na rozvoj silných stránok a prináša aj nový alternatívny prístup k posilneniu kvalít jednotlivcov a lídrov pomocou práce s obrazom formou psychologicko-umeleckej metódy -„Artspiration“, ktorú sama doplnkovo vytvorila. Absolvovala tréningy od certifikovaných Strengthsfinder koučov a je tiež certifikovanou a licencovanou konzultantkou aplikácie „Balance Management“, zameriavajúcej sa na analýzu firemného prostredia, kultúry a spokojnosti zamestnancov. Spolu s tímom odborníkov prináša svojim klientom programy presne vyprofilovaných potrieb, ktoré monitoruje a meria pomocou Strengthsfinder testu silných stránok a aplikácie Balance Management. Pred klienta predstupuje v momente, keď je potrebné identifikovať prekážky a podporiť „znovurozhýbanie“ tímu a firmy. Pracovne pôsobí v Prahe, priebežne na Slovensku a v mexickom Cancune. 

  Kontaktujte kouča

  +421 914 703 900

  Zdieľajte s priateľmi

  LETALKY / WORKSHOPY

  O nás

  Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

   

  Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

   

  Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

   

  Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

   

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

  Naša misia

  Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

  My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

  „Unlock your potential“