Zuzana K

Koučka a trénerka

LETALKY / WORKSHOPY

Zdieľajte s priateľmi

Zuzana K

Koučka a trénerka

LETALKY / WORKSHOPY

O koučovi

Zuzana je senior lektorka, konzultantka, assessorka, facilitátorka a medzinárodne certifikovaná ICF koučka. Má skúsenosti s koučovaním manažérskych a in‎‎‎ých osobnostných tém. Zameriava sa najmä na prácu s osobnou zmenou, (seba)motiváciou, a riešením náročných situácií v komunikácii. Svoje odborné skúsenosti využíva tiež pri realizácii Tímového koučingu, facilitovaných workshopoch a focus skupinách. Vo svojej práci stavia na rešpektujúcom prístupe k druhému. V koučingu sa sústredí na objavovanie a posilňovanie vlastných schopnosti človeka a jeho sebapodporu. Snaží sa nachádzať inšpiráciu a energiu v maličkostiach každodenného života.

Má 25 ročné skúsenosti v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Koučingom žije od roku 1997 a od roku 2007 sa mu venuje aj profesionálne. V praxi uplatňuje prístup zameraný na riešenie a systemický prístup. Je certifikovanou PCC Brief kouč kou a Master NLP koučkou. Vyštudovala riadenie ľudských zdrojov, pracovnú psychológiu, venuje sa focusingu a transakčnej analýze. V rámci diagnostiky má dlhoročné skúsenosti s prípravou a realizáciou Assessment a Development Centre. Jej profilácia je práca so zmenou v rôznych oblastiach a kontextoch. Ako lektorka a koučka pôsobila na Masarykovej univerzite, Ekonomickej univerzite, v oblasti sociálnych služieb no aj v korporátnom prostredí. Je členom Slovenskej asociácie koučov SAKO a ICF Slovensko.

Kontaktujte kouča

Zdieľajte s priateľmi

LETALKY / WORKSHOPY

Mindfulness, „za behu“ pre zaneprázdnených

Predstavte si, aké by to bolo keby ste boli pokojní, mali ste rozvážnosť a nadhľad počas neistoty, pod tlakom, v ťažkých životných situáciách a s vysokými stávkami? Naučte sa techniky, ako si uvedomovať svoje telo, myšlienky, pocity a zlepšiť tak svoju pozornosť, ovládať emócie, mať nehodnotiacu myseľ, byť odolnejší voči negatívnym podnetom. čítať viac

Objednať workshop / leTalk

Osobná vízia a sebakoučovanie

Vedieť kam v živote smerujete, zladiť svoje ambície v osobnom a pracovnom živote vám umožní vaša osobná vízia, nástroj vnútornej motivácie. Budete vedieť, ako si klásť cielené otázky, aby ste našli optimálne riešenie  na dosiahnutie vašich jednotlivých krokov z osobnej vízie. Budete vedieť, ako to nevzdať a pracovať s vašimi silnými stránkami, vyhodnocovať posun pomocou sebareflexie. čítať viac

Objednať workshop / leTalk

Rola lídra: ako porozumieť druhému a vedieť nastaviť hranice

Vedieť porozumieť druhému, ich motiváciu, pracovať s negatívnym postojom, s očakávaniami a s obavami, a byť zrozumiteľný sú aj dnešnej digitálnej dobe kľúčové zručnosti lídra. Záleží na tom, aby bol líder autentický, dôveryhodný pre druhého vo vzájomnej komunikácii, pri riešení náročných situácií a zároveň vedel uplatniť takt, rešpekt k druhému. čítať viac

Objednať workshop / leTalk

O nás

Sme inovatívna vzdelávacia organizácia, pričom osobný rast a sebarozvoj je naším životným štýlom.

 

Veríme, že zmena môže nastať najskôr v nás, a to najmä neustálym zlepšovaním sa a napredovaním – odomykaním ľudského potenciálu.

 

Hlavným cieľom projektu topcoach.sk je preto vyberať a ďalej ponúknuť tých najlepších odborníkov z oblasti sebarozvoja. A to prostredníctvom širokého množstva workshopov a tréningov najvyššej kvality ako pre jednotlivcov, tak aj pre firmy.

 

Našimi hodnotami pri práci a spolupráci sú: kvalita, odbornosť, profesionalita, dôvera a v neposlednom rade i efektivita.

 

  • 0Motivovaných ľudí
  • 0Koučov
  • 0Partnerov
  • 0Workshopov
  • 0leTalky

Naša misia

Veríme, že odomknutím ľudského potenciálu, prostredníctvom sebarozvoja, človek prežije plnohodnotnejší a kvalitnejší život.

My chceme uľahčiť ľudom prístup k sebarozvoju na pravidelnej báze, a to prostredníctvom leTalk-ov a workshopov s profesionálnymi koučmi a lektormi z rôznych oblastí sebarozvoja a tej najvyššej kvality.

„Unlock your potential“